Ciężkie pytania

Jak poderwać teściową?

Powstało mnóstwo filmów o tym, jaka ciężka i czasochłonna praca czeka zięcia, który chce się przymilić do swojej przyszłej teściowej. Wielu psychologów twierdzi, że dobre relacje z teściową zagwarantują nam znacznie prostsze i milsze życie. Wielu zięciów więc teraz zadaje sobie pytanie: Jak poderwać teściową, by zakochała się w nas bez opamiętania? Zapraszam poniżej. Naprawdę warto.

Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie ma olbrzymie znaczenie, szczególnie u rodziców naszej wybranki. To w tym bowiem momencie teściowe obserwują nas bacznym okiem i zwracają szczególną uwagę na to, jak się zachowujemy do ich córki, jak się wypowiadamy, jaki stosunek mamy do życia oraz jak się zachowujemy na pierwszym spotkaniu. Pierwsze spotkanie z teściową może jednak okazać się bardzo miłym wydarzeniem, jeżeli tylko trochę się postaramy. Warto ubrać się odświętnie – biała koszula, krawat, eleganckie spodnie i czyste buty będą strzałem w dziesiątkę. Dobrze jest także, na takie pierwsze spotkanie przynieść teściowej ładny bukiet kwiatów – wszelkie duże bukiety składające się z różnorodnych kwiatów będą idealne. Jeżeli jesteśmy zaproszeni na obiad – warto przynieść ze sobą dobre wino (z wyższej półki), jeżeli natomiast przychodzimy na kawę (kawałek ciasta z najlepszej cukierni jest jak najbardziej wskazany).

Pozytywne nastawienie

Nic tak nie wpływa dobrze na teściową jak pozytywne nastawienie jej przyszłego zięcia i dobry humor. Warto powiedzieć przy teściowej jakiś smaczny żart (niekoniecznie o teściowych) oraz opowiedzieć zabawną historię ze swojej pracy. Teściowe, jak wszystkie kobiety uwielbiają komplementy, dlatego też warto to wykorzystać. Powiedz jej jak ładnie dziś wygląda, jak świetnie prezentuje się w tej sukience lub jak elegancko została uczesana przez swojego fryzjera. Taki komplement jest zawsze na miejscu. Wywoła on na pewno szczery uśmiech ja jej twarzy.

Zięć – pomocnik

Jak poderwać teściową? Pomóż jej w domu! To zawsze działa. Gdy widzisz, że cieknie kran, skrzypią drzwi lub szafka się wyrwała – nie pytaj, czy możesz to naprawić, tylko weź śrubokręt z domu, szybko i sprawnie napraw daną rzecz. Koniecznie się przy tym trochę namęcz, by doceniono twój wkład pracy oraz olbrzymią wiedzę majsterkowicza.

Jak się okazuje poderwanie teściowej wcale nie jest takie trudne. Wystarczy kilka tricków, by zachęcić do siebie osobę, która może za kilka miesięcy stać się naszą rodziną.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *