jak kogoś odblokować na fb
Porady

Jak kogoś odblokować na fb?

Coraz więcej osób w ostatnim czasie zastanawia się jak kogoś odblokować na fb i czy jest to możliwe. Zablokowanie użytkownika na Facebooku nie jest nieodwracalne i w naprawdę łatwy sposób można z powrotem taką osobę przywrócić do naszego szerokiego grona znajomych. Nie ulega więc wątpliwości, że warto zdobyć cenną wiedzę na temat tego, jak wykonać to zadanie. W tym celu warto zapoznać się z dokładnym opisem przebiegu takiego zadania, który został szczegółowo opracowany poniżej.

Modus operandi

Przede wszystkim na samym początku należy zalogować się oczywiście na Facebooka. Gdy już jesteśmy w pełni zalogowani do naszego konta, należy wybrać opcję “Ustawienia”, która znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie należy przejść do lewej kolumny Facebooka i nacisnąć przycisk “Blokowanie”. Widocznych jest tam później kilka opcji, w tym “Zablokuj użytkowników”, a widnieją tam właśnie wszystkie osoby, które są przez nas zablokowane. Istnieje możliwość pozostawienia takiej osoby nadal zablokowaną, nieaktywną lub też właśnie można dokonać odblokowania naszego, konkretnego znajomego. Obok imienia i nazwiska danej osoby, którą chcemy odblokować należy kliknąć przycisk “Odblokuj”.

Na koniec natomiast należy potwierdzić działanie, aby móc zakończyć całą akcję. I to już koniec kroków, które powinniśmy wykonać w całej tej czynności. Osoba została przez nas odblokowana i ma już obecnie dostęp do naszego profilu i wszystkich aktualnych informacji na nasz temat.

Podsumowując, jak widać cały schemat nie należy do najtrudniejszych, wręcz przeciwnie można śmiało powiedzieć, że jest banalnie prosty i każdy z pewnością jest w stanie to zrobić. Należy jednak zdecydowanie skupić się na powyższej instrukcji i robić wszystkie kroki zgodnie z tym, co jest tam zawarte, gdyż to z pewnością zapewni nam sukces.