jak powiększyć rzecz w the sims 4
Świat alternatywny

Jak powiększyć rzecz w The Sims 4?

Nie ma na świecie chyba ani jednego miłośnika gier komputerowych, który by przynajmniej raz nie dekorował swojego wirtualnego domu, zabawiając się w simsach. Gra, która zrewolucjonizowała wirtualną rozrywkę, doczekała się już czwartej odsłony i cieszy kolejne pokolenia graczy. Jak się jednak okazuje, ma również przed nimi pewne tajemnice, a mianowicie to, jak powiększyć rzecz w The Sims 4.

Jak można powiększać rzeczy w The Sims 4?

Choć podstawą grania w The Sims 4 jest sterowanie życiem wirtualnych ludzików, to jednak nie bez znaczenia jest również to, jakie stworzy się im środowisko do życia. Projektowanie, budowanie i wyposażanie ich domów, to dla wielu osób zdecydowanie najlepsza część zabawy. Jak się jednak okazuje, system projektowania jest tak rozbudowany, że nawet najwięksi miłośnicy tej gry nie wiedzą o niej wszystkiego. Przykładowo tego, jak powiększać w niej określone rzeczy.

Na szczęście gra jest dość prosta i w miarę szybki sposób można dojść do wszystkich jej mechanizmów. W jaki zatem sposób powiększyć rzecz w The Sims 4? Jeśli gra się na komputerze z systemem Windows, to w tym celu wystarczy tylko nacisnąć na klawiaturze SHIFT + ]. Jeśli natomiast chce się zmniejszyć daną rzecz, wystarczy wcisnąć SHIFT + [.

Oczywiście The Sims 4 można uruchomić nie tylko na Windowsie, lecz również na konsolach do gier, czy też na komputerze MAC. Jak powiększać rzeczy na nich? Na Macu również jest to bardzo proste, ponieważ trzeba jedynie wcisnąć Command + ] dla powiększenia i Command + [ dla pomniejszenia. Jeśli gra się na PS4, to chcąc powiększyć rzeczy, trzeba jednocześnie wcisnąć na padzie LT, RT i przycisk kierunkowy w prawo. W celu zmniejszenia trzeba wybrać L2 + R2 + przycisk kierunkowy w lewo.