Jak zabić sima w the sims 4
Porady

Jak zabić sima w The Sims 4?

Uwielbiana gra symulacyjna, od lat odnosząca duże sukcesy oraz stwarzająca możliwość kierowania wirtualnymi ludźmi weszła na nowy etap. Każda kolejna część ukazuje inne możliwości, np. pracy, awansów, poziomów zadowolenia, a także wiele dodatkowych przydatnych funkcji. Nowe obiekty, ulepszenia i rozszerzenia zachęcają do spędzania długich godzin przed monitorem bez cienia nudy. Bardzo częstą, wykorzystywaną przez wiele ludzi na całym świecie opcją jest uśmiercanie simów. Jakie są sposoby na pozbycie się niechcianych ludzików?

Umieranie przez pożar

Ta opcja jest w ostatniej części dużo trudniejsza, jednak wykonalna. Są 2 sposoby na to, jak zabić sima przez pożar. Jedną z nich jest gotowanie bez żadnych umiejętności, najbardziej skomplikowanego posiłku jaki jest dostępny. Bardzo często dochodzi do pożaru kuchenki, które nie gaszona powoduje rozprzestrzenianie się na cały budynek. Jeśli odetniemy drogi ucieczki oraz nie pozwolimy na wykonanie telefonu do straży, sim zostanie spalony. Wiążącą się z ogniem kolejną śmiercią jest jest rozpalenie ogniska wokół którego umieszcza się obiekty, takie jak krzesła, kadzidełka, stoły. Po krótkim czasie bardzo często dochodzi do podpalenia się przedmiotów. Umieszczenie simy w środku pożaru powoduje jego spalenie.

Głód i przemęczenie

Inną opcją, która wymaga cierpliwości jest śmierć z powodu głodu lub przemęczenia. Zamknięcie wirtualnego człowieka w pokoju bez możliwości wyjścia oraz bez lodówki powoduje powolną śmierć. Jednak może ona trwać nawet kilka dni. Ciągłe ćwiczenia, szczególnie starego simsa, w pewnym momencie doprowadzają na skraj zmęczenia. Ponowne nakazywanie ćwiczeń doprowadza do śmierci z przemęczenia.

Emocje zabijają

W czwartej części simsów jest możliwość śmierci z powodu emocji. Jedną z nich jest osiągnięcie dużego poziomu wstydu, następnie przez co zostaje osiągnięte “Ostateczne Upokorzenie”, którego efektem jest śmierć. Inna emocja to przewlekła złość kończąca się zawałem, a kolejna to ciągłe rozbawienie i śmierć ze śmiechu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *