czym jest romans dla mężczyzny?
Erotyka

Czym jest romans dla mężczyzny

Romanse w miejscu pracy są zjawiskiem występującym na porządku dziennym. Czym innym są one jednak dla mężczyzn oraz dla kobiet. W poniższym tekście spróbujemy zastanowić się, dlaczego panowie decydują się na romantyczne relacje z koleżankami z pracy oraz czym jest romans dla mężczyzny. Zapraszamy do lektury!

Coś do udowodnienia

Każda zdrada dotychczasowego partnera wiąże się z poważnymi decyzjami i dużym ryzykiem, które podejmują strony. Dlaczego więc tak duża ilość mężczyzn decyduje się na romans zwłaszcza w środowisku pracowniczym? Czasami jest to spełnienie skrytych fantazji o dominacji. Najczęściej dzieje się tak w tradycyjnej sytuacji, gdy mężczyzna jest bezpośrednim przełożonym kobiet. Aż 27% pracujących kobiet przyznaje się do spotykania się ze swoimi przełożonymi. Jednak obecnie, w porównaniu z zeszłymi latami zanotowano spadek flirtu w miejscu pracy, który tłumaczy się rozpowszechnieniem akcji #metoo. Często jednak bywa tak, że to kobiety prowokują romanse z osobami wyżej postawionymi licząc na korzyści finansowe czy lepsze warunki.

Potrzeba bliskości

Część mężczyzn poszukuje jednak w relacjach z koleżankami z pracy zwykłej bliskiej relacji, o jaką nietrudno w warunkach biurowych. Wspólna praca rodzi wiele wspólnych tematów i zmartwień, które sprawiają, że pracownicy często zaczynają spotykać się w czasie wolnym po pracy. To w prosty sposób prowadzi do pogłębienia relacji. Nie ma w tym jednak nic niebezpiecznego, jeżeli związki, w których są dane osoby są zdrowe i dobrze funkcjonują. Nie ma w końcu nic złego w posiadaniu przyjaciół w pracy. Sytuacja staje się jednak niebezpieczna, gdy mężczyzna zwierza się koleżance z pracy z większej ilości spraw niż swojej partnerce, narzeka na związek i woli spędzać czas w jej towarzystwie.

W końcu przychodzi moment delegacji służbowej, na którą “przyjaciele” wyjeżdżają razem. Wyjazdom bardzo często towarzyszy alkohol, tańce i wspólne zabawy. Dodatkowo, świadomość, że partnera i partnerki nie ma w pobliżu rozluźnia obyczaje. To właśnie na wszelkich delegacjach pracowniczych dochodzi do największego procentu zdrad ze strony panów. Jakie są sygnały zdrady ze strony partnera? Jeżeli po powrocie z delegacji Twój mężczyzna podaruje Ci kwiaty, nie ciesz się za bardzo. Może być to w dużej części przypadków próba poradzenia sobie z poczuciem winy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *