Erotyka

Herbata na walentynki

Jest taki jeden dzień w roku, kiedy nawet nieskorzy do okazywania uczuć ludzie próbują być romantyczni. To oczywiście Walentynki. Nie każdy je obchodzi – my na przykład nie – ale są tacy, który lubią spędzić to święto ze swoją połówką w sposób dość odświętny. Pomysłów na ten dzień może być wiele. Może to być na przykład nastrojowe spotkanie przy parujących filiżankach z herbatą.

Walentynkowy aromat

Zwykle w dzień świętego Walentego wychodzimy gdzieś na miasto. Nieraz pojawiamy się w miejscach, które dobrze znamy i wiemy, że spotkamy się w nich z miłą obsługą. Ale może to pora, aby pójść w odmiennym kierunku i spróbować coś nowego? Możemy też zamówić napar, którego dotąd nie próbowaliśmy. Czemu by nie postawić na egzotyczną mieszankę herbat? Suszony kwiat róży jako uzupełnienie dla czarnej herbaty naszym zdaniem byłby jak znalazł na 14 lutego. To również okres, kiedy sprawdzają się kompozycję z przyprawami korzennymi. Już po pierwszym łyku zrobi nam się cieplej i w sercach zakochanych zagości jeszcze więcej namiętności.

Aby było jeszcze milej zamówmy coś na ząb. Niech to będzie ciastko z kremem albo tort owocowy. Kilka razy w roku można sobie pozwolić na to, by przyjąć nieco więcej kalorii.

W przytulnym kątku

A może nie przepadacie za wypadami na miasto? I ten dzień pobyć na osobności w domowych pieleszach? To również wydaje się być całkiem do rzeczy pomysł. Można na tę okazję zamówić ekskluzywną kompozycję herbacianą i zaserwować domowej roboty łakocie.

Jest też opcja, by samemu poeksperymentować i do dobrej jakościowo herbaty – czarnej czy zielonej – dodać ulubione dodatki. Wystarczy odrobina świeżego imbiru, a pomieszczenie w mig wypełni się orientalnym zapachem.

Warto też pomyśleć o tym, by specjalnie wystroić pokój. Jak zacznie zmierzchać, zapalmy świece (najlepiej zapachowe) – których na naszym rendez-vous nie może zabraknąć!