jak udowodnić dziewczynie, że ją kocham
Porady

Jak udowodnić dziewczynie, że ją kocham?

Wprawdzie możesz bardzo kochać swoją dziewczynę, lecz ona może o tym wcale nie wiedzieć. I nie chodzi tutaj o deklarowanie tej miłości i powtarzanie, że się kocha. To przecież tylko słowa. Chodzi zaś o coś więcej. Należy to udowodnić poprzez swą postawę i zachowanie. Miłość wszakże okazuje się na wiele sposobów.

Dowody miłości

Pamiętaj, że kocha się nie tylko raz w roku, na przykład na świętego Walentego, kiedy to kupuje się róże, wręcza kartkę i zaprasza na kolację do nieco lepszej knajpki. Miłość to przede wszystkim zdolność do poświęceń, także tych codziennych, zatem niespecjalnie spektakularnych.

W jaki sposób dyskretnie wyrazić swoje uczucie i przywiązanie?

Rozmowa i słuchanie

Nie unikaj rozmów ze swoją wybranką i traktuj ją w nich z należytym szacunkiem. Respektuj jej zdanie, więc nie krytykuj i nie wyśmiewaj. Zamiast tego artykułuj spokojnie swoje racje. Dąż do kompromisu. Podczas dialogu nie unikaj wzroku rozmówczyni, spoglądaj jej w oczy.Przede wszystkim wysłuchaj, co ma Ci do powiedzenia.

Drobne pochwały

Nie chodzi o to, by komplementować kobietę bez ustanku. To staje się nudne i właściwie niezbyt szczere. Lepiej chwalić ją w sposób znacznie subtelniejszy, aby odnalazła w Twych oczach zrozumienie i uznanie.

Angażuj się w jej sprawy

Każdy ma swoje zainteresowania i sprawy do załatwienia. Udowodnij drugiej połowie, że obchodzi Cię, co robi, jak spędziła dzień, co ją spotkało w szkole czy pracy. Nie ironizuj i nie zbywaj półsłówkami.

Projektujcie wspólne cele

Nic tak nie cementuje związku jak wspólne, szczególnie dalekosiężne plany. Wyraź inicjatywę w tym kierunku. Wówczas ona zrozumie, że traktujesz ją poważnie, a relacja budowana jest na solidnych fundamentach.

Dbaj o siebie

No i last but not least, uważaj by nie zgnuśnieć. Skoro już jesteście razem, to nie oznacza, żę nie musisz się już starać. Dbaj zarówno o swój wygląd jak i rozwój duchowy, zawodowy, itd…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *