jak działa Tinder?
Zagwozdki

Jak działa Tinder

W poszukiwaniu miłości bądź nowych doznań czy przygód, staramy się odkryć coś nowego chociażby przez poznawanie nowych ludzi. Randka też jest świetnym pomysłem, by to odnaleźć. W czasie innowacji, możemy sobie wybrać z kim byśmy chcieli się umówić i dlatego też ludzie wymyślili Tindera. W takim razie jak działa tinder i co to tak naprawdę jest?

Tinder, czyli “podpałka”

Tinder z angielskiego oznacza “podpałkę” bądź też “punkt zapalny” tak więc pomysłodawcy aplikacji chcieli zapalać znajomości w sieci. Nie tylko w poszukiwaniu przyszłego partnera, ale także ludzi z okolicy, którzy mogą być ciekawym towarzystwem dla nas.

Ogólnie mówi się, że tinder jest portalem internetowym związanym z randkami. Korzysta z funkcji lokalizacji, by pomóc dwóm osobom się spotkać. Polega to na przesuwaniu palcem i oglądaniu różnych zdjęć kolejnych kont i zaznaczaniu kto ci się podoba.

Naturalnie z aplikacji mogą korzystać różnorodne osoby. Okazuje się, że choć jest to portal randkowy, wiele osób posiadających konto na tinderze niekoniecznie jest singlem.

Kto korzysta z Tindera?

Procentowo więcej mężczyzn korzysta z tindera. Niektórzy twierdzą, że aplikacja powstała, a co za tym idzie korzystają z niej osoby nowoczesne, które nie boją się w życiu nowych wyzwań i doznań.

W takim razie pozostaje pytanie, jak działa tinder? Zobaczmy:
Pierwszą sprawą jest kwestia rejestracji i logowanie. Interfejs aplikacji jest zrobiony w sposób przejrzysty więc ten etap nie powinien zabrać wiele czasu. Można się zalogować z pomocą Facebooka, aktualnie także za pomocą numeru telefonu.

Kolejną sprawą jest dodanie informacji do swojego profilu. Jakich informacji? Oczywiście jedna z ważniejszych to dodanie zdjęcia. Jednak oczywiście zdarzają się osoby, które nie dodają swojego zdjęcia, co często pomniejsza szansę na randkę. W tej części również można dodać opis swojej osoby. To również nie jest wymóg konieczny, ale może ułatwić sprawę.
Można się połączyć z Instagramem, aplikacją Spotify, jest szeroka gama
możliwości. Trzeba także ustawić swoją płeć.
Następnie wstawia się preferencje, czyli płeć osoby, której poszukujesz . W jakiej odległości ta osoba powinna mieszkać oraz przedział wiekowy.

Jeśli to wszystko jest już zrobione nadchodzi czas na wybór partnera, ciekawy jest fakt, że może ktoś ci wpaść w oko, ale trzeba czekać do czasu, aż ty również wpadniesz tej osobie w oko i da ci serduszko. Następnie możecie zostać sparowani i reszta zależy od was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *