co zrobić żeby mieć większe piersi
Ciężkie pytania Porady

Co zrobić, żeby mieć większe piersi?

W dobie takich mediów jak facebook a zwłaszcza instagram nasz wygląd znajduje się pod nieustanną oceną ludzi, nie tylko zresztą naszych znajomych. W związku z tym nic dziwnego, że tak duży nacisk kładziemy na to, jak wyglądamy. Porównując się z innymi, stwierdzamy często, że chcielibyśmy coś w sobie zmienić. Może to dotyczyć na przykład piersi. Pojawia się stosunkowo często pytanie – co zrobić, żeby mieć większe piersi?

Odkryj w sobie kobiecość

Patrząc na tak zwane influenserki nietrudno nabawić się kompleksów. Na każdym zdjęciu wyglądają rewelacyjnie, niczego im nie brak, a poza tym na bazie tego jeszcze zarabiają i są sławne. Jednak nie warto na to patrzeć w ten sposób. Nie ma jednego kanonu piękna. Piersi na przykład nie muszą być wcale duże i wyglądać tak, jak gdyby miały zaraz eksplodować. Kobiecość to coś więcej niż wydatny biust, to przede wszystkim wdzięk, naturalność i uśmiech.

Naprawdę nie musisz nic robić, aby mieć większe piersi i tak jest w Tobie wiele uroku. Tym niemniej jeżeli chcesz sprawić, by stały się choć odrobinę wydatniejsze, co być może wzmocniłoby pewność siebie, służymy kilkoma radami.

Preparaty ujędrniające i masaż

Wzrost piersi stymulują hormony estrogen oraz progesteron, zaczynają być intensywniej produkowane w momencie pokwitania, a także kolejnych zmian hormonalnych, zachodzących choćby w ciąży. Są również kosmetyki, które są zachwalane jako takie, które ujędrniają biust. Rzeczywiście mogą sprawić, że stanie się bardziej jędrny dzięki zawartym w nich substancjom aktywnym. Przy czym duże znaczenie ma również sam moment nakładania kosmetyku i masujące ruchy, które temu towarzyszą.

Dieta oraz ćwiczenia fizyczne

No żadna nowość, że to co jemy, wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również ciało. A jeśli ciało – to również piersi. Dlatego warto postawić na, jak to się mówi, zbilansowaną dietę, która będzie zawierać białko, węglowodany, tłuszcze oraz wiele innych substancji odżywczych… Prawidłowe odżywianie się dobrze jest wspomóc ćwiczeniami fizycznymi. Polecamy każdy rodzaj aktywności fizycznej, przy czym tutaj szczególnie zachęcamy do pompek oraz innych ćwiczeń pomyślanych tak, by miały korzystny wpływ na rozmiar i kształt biustu.

Stanik typu push-up

Staniki te to świetna alternatywa wobec bardzo kontrowersyjnych operacji plastycznych. Lepiej sprawić, by piersi wydały się większe bez ingerencji skalpela. Służą temu biustonosze w typie push-up, których zadaniem jest powiększenie optyczne piersi – co umożliwia zakładanie koszulek czy sukienek z większym dekoltem. Obecnie na rynku jest wiele modeli, najczęściej dla kobiet z miseczką od A do F.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *