Trzy punkty Rakowa w Niepołomicach

Piłkarze częstochowskiego Rakowa w 2 kolejce Nice I Ligi zmierzyli się na wyjeździe z Puszą Niepołomice. W starciu beniaminków faworytem na pewno byli czerwono – niebiescy, którzy z dobrej strony pokazali się już meczu inaugurującym rozgrywki zaplecza Lotto Ekstraklasy. Raków pokonał Puszczę 3:2, a wszystkie bramki w tym meczu oglądaliśmy w pierwszej połowie. Do siatki gospodarzy trafiali Andrzej Newulis w 12 minucie oraz dwukrotnie Jose Embalo w 28 i 33 minucie meczu. Bramki dla gospodarzy zdobył Maciej Domański. Najpierw w 23 minucie, a później z karnego w 33.

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun był zadowolony z postawy swojego zespołu w tym spotkaniu:

– Musimy wyciągnąć wnioski po dzisiejszym meczu żeby w kolejnych spotkaniach zapunktować – podkreślał szkoleniowiec gospodarzy Tomasz Tułacz:

Kolejny ligowy mecz Raków rozegra już w najbliższą sobotę. Na Limanowskiego przyjeżdzą Chojniczanka Chojnice. Początek tego spotkania o 17:30.

źródło: rksrakow.pl