jak facet kończy romans?
Zagwozdki

Jak facet kończy romans

Według badań zdrada czy też romans nie jest czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym. W Polsce do zdrady lub romansu przyznaje się około 52 proc. mężczyzn oraz 33 proc. kobiet. Powodów zdrady jest bardzo wiele.

Czy to koniec romansu?

Zdrada może być jednorazowa i nie mieć wielkiego znaczenia. Jednak kiedy zaczyna pojawiać się regularność to już przestaje być zwykłym skokiem w bok, który nie pozostawia śladu. Przyczyn romansów może być wiele. Najczęściej jednak wymieniane powodu to: brak pożycia w związku czy też brak satysfakcji z życia intymnego. Problemy w sferze łóżkowej prowadzą do kolejnego z powodów, a mianowicie do konfliktów. Do pojawienia się zdrady często przyczynia się również praca. W pracy spędzamy zwykle bardzo dużo czasu, a co za tym idzie staje się ona środowiskiem, gdzie pojawia się okazja do zdrady, a później do romansu.

Kto na tym cierpi?

Statystycznie jest tak, że romans raczej kończy się nieszczęściem jednej ze stron. Niestety najczęściej krótkotrwałe i niezobowiązujące związki kończą się płaczem i łzami kobiet. Kobiety dużo szybciej i łatwiej przywiązują się do mężczyzn. Bardzo często dzieje się tak pomimo tego, iż wiedzą, że mężczyzna jest żonaty lub jest w stałym związku z inną kobietą.

W czym brylują faceci?

To faceci najczęściej kończą romanse. Dla mężczyzny zakończenie romansu może wynikać z kilku różnych powodów, tak jak z różnych też powodów mają romanse. W zależności od sytuacji może być to zerwanie kontaktu, nieodbieranie telefonu, brak odpowiedzi na wiadomości. Sytuacja komplikuje się, jeżeli romans miał miejsce w miejscu pracy. Tutaj można próbować unikać kontaktu również w sferze zawodowej. Ostatecznym rozwiązaniem może być również zmiana pracy.

Każda osoba decydująca się na romans powinna zdawać sobie sprawę z ulotności takiego związku. Szczególnie jeżeli któraś ze stron znajduję się w innym związku. Zdrady i romanse często niosą ze sobą duży bagaż emocji, niekoniecznie tylko tych pozytywnych, po których zostaną miłe wspomnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *