jak facet kończy romans?
Zagwozdki

Jak facet kończy romans

Według badań zdrada czy też romans nie jest czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym. W Polsce do zdrady lub romansu przyznaje się około 52 proc. mężczyzn oraz 33 proc. kobiet. Powodów zdrady jest bardzo wiele.

Czy to koniec romansu?

Zdrada może być jednorazowa i nie mieć wielkiego znaczenia. Jednak kiedy zaczyna pojawiać się regularność to już przestaje być zwykłym skokiem w bok, który nie pozostawia śladu. Przyczyn romansów może być wiele. Najczęściej jednak wymieniane powodu to: brak pożycia w związku czy też brak satysfakcji z życia intymnego. Problemy w sferze łóżkowej prowadzą do kolejnego z powodów, a mianowicie do konfliktów. Do pojawienia się zdrady często przyczynia się również praca. W pracy spędzamy zwykle bardzo dużo czasu, a co za tym idzie staje się ona środowiskiem, gdzie pojawia się okazja do zdrady, a później do romansu.

Kto na tym cierpi?

Statystycznie jest tak, że romans raczej kończy się nieszczęściem jednej ze stron. Niestety najczęściej krótkotrwałe i niezobowiązujące związki kończą się płaczem i łzami kobiet. Kobiety dużo szybciej i łatwiej przywiązują się do mężczyzn. Bardzo często dzieje się tak pomimo tego, iż wiedzą, że mężczyzna jest żonaty lub jest w stałym związku z inną kobietą.

W czym brylują faceci?

To faceci najczęściej kończą romanse. Dla mężczyzny zakończenie romansu może wynikać z kilku różnych powodów, tak jak z różnych też powodów mają romanse. W zależności od sytuacji może być to zerwanie kontaktu, nieodbieranie telefonu, brak odpowiedzi na wiadomości. Sytuacja komplikuje się, jeżeli romans miał miejsce w miejscu pracy. Tutaj można próbować unikać kontaktu również w sferze zawodowej. Ostatecznym rozwiązaniem może być również zmiana pracy.

Każda osoba decydująca się na romans powinna zdawać sobie sprawę z ulotności takiego związku. Szczególnie jeżeli któraś ze stron znajduję się w innym związku. Zdrady i romanse często niosą ze sobą duży bagaż emocji, niekoniecznie tylko tych pozytywnych, po których zostaną miłe wspomnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *