Świat zwierząt

Świetna zabawa i mnóstwo ciekawostek, czyli rodzinny park rozrywki

Dzieci uwielbiają różnego rodzaju atrakcje, które dostarczają im nowe bodźce. Nawet najmłodsi chętnie dowiadują się nowych rzeczy, jeżeli te przekazywane są im w niezwykle ciekawy, interesujący sposób. Dlatego też, z myślą o nich powstało jedyne takie miejsce w Polsce. Park rozrywki Jurapark to doskonała propozycja dla tych, co chcą spełnić swoje marzenia i na żywo zobaczyć wielkiego, potężnego i budzącego respekt dinozaura. To tu bowiem można na chwilę cofnąć się w czasie i przeżyć mnóstwo wyjątkowych przygód.


Dinozaury to największe zwierzęta jakie kiedykolwiek pojawiły się na naszej planecie. Uwielbiane są przez dzieci, ze względu na swoje kształty, rozmiary i skomplikowane nazwy. Co ciekawe, również dorośli chętnie słuchają o nich rozmaitych ciekawostek oraz historii z nimi związanych. Ich życie, funkcjonowanie na ziemi, pojawienie się i wyginięcie na planecie – to temat bardzo wielu rozważań. To pasjonujące historie, których słucha się z zapartym tchem, więc zdecydowanie warto postawić na tego typu atrakcje.,

Wyjątkowe miejsce i niespotykane emocje

Park jurajski to miejsce, w którym można spędzić cały dzień, a nawet i kilka dni. To jedyny park rozrywki, gdzie łączyć można sporą dawkę wiedzy z świetną zabawą. To tu bowiem na odwiedzających czeka ponad 100 eksponatów, wiele ciekawych historii oraz zabaw, które jeszcze bardziej przybliżą im wiedzę o tych niezwykle interesujących zwierzętach.

Co warto wiedzieć?

Wybierając się z bliskimi do parku rozrywki trzeba wiedzieć, że tak łatwo się z niego nie wyjdzie. Dlaczego? Dzieci będą zachwycone tym co na nich czeka. Zwiedzanie na atrakcyjnych ścieżkach, oglądanie eksponatów, słuchanie z zaciekawieniem przewodników, uczestnictwo w grach i zabawach – to wszystko sprawia, że nawet dorośli tracą poczucie czasu, gdyż nawet oni bez problemu mogą brać udział we wszystkich atrakcjach, które są tam dostępne. Gdy dziecko zapragnie dostarczyć sobie jeszcze odrobinę adrenaliny – warto skorzystać wówczas z licznych huśtawek, zjeżdżalni, karuzeli, bujaków oraz rożnych konstrukcji wspinaczkowych. To tu bardzo często słychać jak najmłodsi dzielą się również swoimi przemyśleniami o dinozaurach i jak przeżywają miejsce, w którym się znajdują. To wycieczka do zupełnie innego, ciekawego świata, którą koniecznie trzeba przeżyć.