Tabu

Jak smakuje pochwa?

Być może zastanawiasz się jak smakuje pochwa. To dość trudne pytanie, na które ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Pamiętajmy, że doznania smakowe i wszystkie odczucia jakich dostarcza nam język są bardzo subiektywne. Zajmijmy się jednak tym tematem i spróbujmy jak najlepiej odpowiedzieć na trudne pytanie, które brzmi jak smakuje pochwa?

Rybą!

Powszechnie powtarza się pogląd, że pochwa pachnie i smakuje jak ryba. Takie spostrzeżenia możemy znaleźć w wielu miejscach i relacjach. Rzeczywiście zapach ludzkiego potu w połączeniu z różnymi wydzielinami kobiecego ciała może kojarzyć się z zapachem ryby, który jak wiadomo nie należy do najprzyjemniejszych zapachów na świecie. Warto jednak pamiętać, że przy zachowaniu higieny zapach nie powinien być zbyt intensywny i uciążliwy. Jeśli jest inaczej, to warto wybrać się do lekarza, bo być może mamy do czynienia z infekcją grzybiczą lub bakteryjną.

Niczym

Trzeba też podkreślić, że to nie sama pochwa wydziela z siebie smak lub zapach, ale znajdujące się w niej i jej okolicach wydzieliny. Jeśli się je usunie – w kąpieli lub pod prysznicem – to zapach na jakiś czas zniknie i nie będzie wcale wyczuwalny. Po kilku godzinach od mycia, zapach powróci. Jest to naturalne i nie powinno być powodem do niepokoju. W końcu, każdy się poci. Używanie intensywnie pachnących kosmetyków może pomóc z pozbyciu się zapachu na dłużej.

Lubrykanty

Warto też zauważyć, że na rynku dostępne są smakowe lubrykanty np. truskawkowe lub wiśniowe, którymi można nadać dowolny smak pochwie. Mogą one być używane przez osoby, którym wyjątkowo przeszkadza naturalny zapach do jego neutralizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *