Tabu

Lizanie odbytu facetowi

Seks i sprawy z nim związane nie wydają się już być tematem tabu. Jest to bardzo popularna i szeroko dyskutowana w przestrzeni publicznej sprawa. Półki każdej księgarni uginają się zarówno od książek erotycznych jak i od przeróżnych podręczników i przewodników dotyczących seksualności oraz erotyki. Jednak nie wszystkie tematy związane z seksem są popularne i omawiane.

Wiele pozycji seksualnych czy też odmian uprawiania seksu jest pomijanych. Powoduje to, że wiele osób zastanawia się czy to normalne, że taki nietypowy stosunek seksualny sprawia im przyjemność. Jeżeli chcesz zapoznać się z tekstem dotyczącym rimmingu, to świetnie trafiłeś. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Lizanie odbytu facetowi- nietypowa przyjemność

Rimming to nic innego jak po prostu jedna z wielu odmian seksu oralnego. Polega ona na lizaniu i penetrowaniu językiem wnętrza odbytu partnera lub partnerki. Odpowiednio wykonana może być źródłem niecodziennej przyjemności oraz intensywnego orgazmu. Niestety taka praktyka seksualna jest bardzo rzadko stosowana przez mężczyzn. Boją się oni, że jeżeli partnera będzie lizała wnętrze ich odbytu to będzie to mało męskie. Jest to bardzo mylne przeświadczenie, szczególnie że to właśnie męski odbyt jest bardziej uwrażliwiony i podany na stymulację oralną.

Rimming – zasady, które należy przestrzegać

Należy oczywiście pamiętać o kilku zasadach rimmingu, tak by partner był z niego zadowolony. Przede wszystkim proponujmy go jedynie stałemu partnerowi, z którym jesteśmy już jakiś czas- jest to bowiem bardzo intymna forma zbliżenia. Po drugie uprzedźmy o tym naszego partnera, tak by mógł się on odpowiednio do tego przygotować na przykład by mógł wziąć prysznic przed seksem- każdy będzie czuł się bardziej komfortowo. Kolejną sprawą jest delikatność, przy stymulacji odbytu nie można działać ze zbyt wielką siłą- należy wykonywać stanowcze lecz delikatne ruchy językiem.

Lizanie odbytu to nie wszystko…

Na koniec nie zapominajmy, że lizanie odbytu facetowi nie wyklucza jednoczesnej stymulacji jego penisa. Po prostu liżąc wnętrze jego pupy, weź jego penisa do ręki i delikatnie poruszaj nim. Pozwoli to uzyskać lepszy efekt i bardziej intensywny orgazm u twojego partnera. Należy oczywiście pamiętać, że nie wolno zmuszać do rimmingu swojego faceta, jeżeli on nie chce to zdecydowanie nie powinnaś na niego naciskać, ani wywierać żadnej presji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *