Porady

Jak pisać na Tinderze?

Portale randkowe to miejsca, na których poznaje się każdego roku dziesiątki tysięcy osób. Są one o tyle ważne, że nie każdy ma wystarczająco dużo odwagi do tego, aby podejść do osoby którą mijamy na ulicy i rozpocząć konwersację. Dlatego też to właśnie w sieci często przełamujemy przysłowiowe lody.

Początek znajomości

Na takich portalach jak Tinder najważniejsze jest oczywiście zrobienie dobrego wrażenia już na samym początku. Niezależnie od tego jakiej jesteśmy płci powinniśmy zachowywać się szczerze i nie mieć wobec drugiej osoby złych intencji. Portale randkowe przyciągają wiele różnych typów osób i powinniśmy mieć się w takich chwilach na baczności. Oczywiście nie możemy zakładać, że każda poznana w internecie osoba będzie nas chciała wykorzystać, ale warto trzymać na kilku pierwszych spotkaniach pewien dystans i postarać dowiedzieć się od poznawanej osoby jak najwięcej.

Jak zagadać na Tinderze do niego i do niej?

O tym, jak pisać na Tinderze i na innych portalach służących do poznawania nowych osób wiedzą szczególnie ci, którzy potrafią doskonale flirtować. Poznawanie drugiej osoby jest bardzo często okraszone nutką nieśmiałości i niezależnie od tego czy jesteśmy kobietą, czy też mężczyzną doskonale znamy to uczucie. Podczas pisania z drugą osobą warto być jednak w pełni wyluzowanym i być przede wszystkim sobą. Kiedy udajemy inną osobę zazwyczaj już po kilku tygodniach i tak obnażymy swoje kłamstwa, dlatego ten model rozmowy zupełnie się nie opłaca.

Udany flirt

Aby flirt z drugą połówką był w pełni udany powinniśmy grać w otwarte karty. Jeśli szukamy osoby pod kątem związku, z którą chcielibyśmy dzielić chwile do końca życia musimy powiedzieć jej o sobie całą prawdę. Tylko dzięki temu uda nam się zbudować fajną więź, która będzie oparta na zaufaniu i magicznym uczuciu, które szybko przerodzi się w miłość i prawdziwe pożądanie. Wiele osób przyjmuje jednak w internecie odwrotną taktykę, co po czasie kończy się nieszczęśliwie.

Nieudana znajomość

To właśnie wtedy, kiedy postanawiamy kłamać i starać się pokazać siebie w nieco nieszczery sposób, zaczynamy wszystko psuć i najczęściej już po kilku tygodniach taka znajomość się rozpadnie. Kiedy jednak będziemy szczerzy i postaramy się często rozśmieszać oraz rozpieszczać poznawanego partnera, to bardzo często chemia pojawi się szybciej niż myślimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *