Zagwozdki

Czy Tinder jest darmowy?

Odnalezienie swojej drugiej połówki, kogoś kto naprawdę będzie z nami już na zawsze jest niezwykle trudne. W związku z tym, niektórzy poszukują możliwości, żeby sobie to ułatwić. Aktualnie Internet pozwala na szukanie w unikalny sposób, chociażby przed tindera. Być może nie jesteście do niego przekonani, nie do końca rozumiecie o co w tym wszystkim chodzi. Jeszcze jedna sprawa, czy tinder jest darmowy. Zobaczmy jak to wszystko wygląda.

Czy Tinder jest dla każdego?

Zapewne o tym już słyszeliście, że tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Cieszy się ogromnym wzięciem i ma sporą liczbę użytkowników, co prawda nie tylko singli. Korzystają z niej ludzie w różnorodnych krajach.

Rejestracja i logowanie nie jest problemowe. Strona aplikacji jest przejrzysta. Musicie jedynie wypełnić informacje o sobie. Następnie informacje o poszukiwanej drugiej połówce i możecie rozpocząć łowy i przesuwanie palcem przez kolejnych użytkowników, które zostali wybrani, ponieważ spełniają minimalne predyspozycje, które macie wobec przyszłego partnera.

czy Tinder jest płatny

Jak zauważyliście, powyżej nic nie wspomniano o pieniądzach. Tak, z tego wynika, że aplikacja tinder jest bezpłatna, ale.. Tak, zawsze musi występować jakieś ale. Aplikacja tinder jest bezpłatna tylko w wersji podstawowej. Co to w praktyce oznacza? W wersji podstawowej, możesz przeglądać profile, dawać serduszka, jeden superlajk na dzień. Niestety są pewne ograniczenia, których nie ma w płatnych wersjach- Tinder Plus i Tinder Gold. Obie się nieco różnią. Zobaczmy jak się prezentują.

Co ma nam do zaproponowania Tinder Plus? Pozwala na polubienia bez ograniczeń. Otwarta jest tutaj również funkcja Paszport dzięki, której użytkownik ma możliwość kontaktowania się i oglądania profili z całego świata. Jeszcze możemy skorzystać z opcji Druga Szansa, która jak sama nazwa wskazuje pozwala na danie drugie szansy. Jeszcze otrzymamy pewną pulę Superlajków oraz darmowego Boost’a, dzięki któremu przez 30 minut nasz profil pojawi się na ekranach u wszystkich w okolicy. Usługa kosztuje 88 złotych na miesiąc.

Tinder gold cena

Tinder Gold- daje nam do dyspozycji Paszport, Drugą Szansę, Nielimitowanie Polubienia, Superlajki – 5 w ciągu dnia oraz jeden Boost co miesiąc. Dodatkowo, można mieć pełną kontrolę nad profilem. Odkrywa się przed nami funkcja Lubi Cię, dzięki której użytkownik widzi kto wysłał mu serduszko. Wszystko to za 134 złote miesięcznie.

Właśnie tak wygląda Tinder, bezpłatny, tylko dla wersji podstawowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *