Panorama Cafe – Krzysztof Matyjaszczyk cz. I

Gościem kolejnego odcinka programu Panorama Cafe jest Krzysztof Matyjaszczyk. W programie realizowanym w Restauracji „Przystanek obiad” przy ul. Kilińskiego w Częstochowie, Łukasz Majewski rozmawia z Prezydentem Częstochowy m.in. o liście wysłanym do prezesa PiS w sprawie obiecanego przez partię rządzącą utworzenia Województwa Częstochowskiego, rozwoju gospodarczym miasta czy planowanych zmianach w herbie Częstochowy. Zapraszamy do obejrzenia […]

Panorama Cafe odc. X

Gościem kolejnego odcinka programu Panorama Cafe jest Marta Salwierak. Z radną Sejmiku Województwa Śląskiego o najważniejszych sprawach, którymi zajmował się w ostatnim czasie Sejmik rozmawiał Łukasz Majewski. Program Panorama Cafe realizowany jest w częstochowskiej restauracji Przystanek Obiad.  

Panorama Cafe – odc. IX

Gościem kolejnego odcinka programu Panorama Cafe jest Robert Kowalczuk. Dyrektor Liceum i Szkół Policealnych Żak w Częstochowie w rozmowie z Łukaszem Majewskim opowiada o tym co oferuje swoim uczniom Żak. Tematem rozmowy jest też reforma edukacji w Polsce oraz zmiany wizerunkowe Częstochowy. Zapraszamy do oglądania programu realizowanego w Restauracji Przystanek Obiad w Częstochowie.  

Panorama Cafe odc. VI – część I

Gościem programu Panorama Cafe jest dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie. W programie realizowanym w częstochowskiej restauracji Przystanek Obiad Łukasz Majewski rozmawia z Maciejem Trzmielem o reformie edukacji oraz o ofercie edukacyjnej popularnego Ekonomika. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części programu. Druga część już za tydzień na radiopanorama.pl  

Panorama Cafe odc. III

Gościem programu Panorama Cafe jest tym razem dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie . W programie realizowanym w częstochowskiej restauracji Przystanek Obiad, Łukasz Majewski rozmawia z Małgorzatą Mruszczyk o programie Rodzina 500+, akcji Kawiarenka dla Seniora, a także o ogólnopolskiej akcji liczenia osób bezdomnych. Zapraszamy do oglądania.