Porady

Jak poderwać faceta który nie zwraca na mnie uwagi?

Kobiety mają znacznie trudniej zrobić pierwszy krok przy podrywaniu mężczyzn. Wynika to między innymi z tego, że mężczyźni mogą negatywnie odbierać nadmiernie entuzjastycznie nastawione kobiety. Ważne jest z tego powodu odpowiednie podejście do budowania nowej relacji z mężczyzną.

Czemu on nie zwraca na mnie uwagi?

Mężczyzna może nie zwracać uwagi na kobietę z bardzo różnych powodów. Wielu mężczyzn jest pochłoniętym swoimi pasjami. W takim przypadku nie zwracanie uwagi na kobietę nie wynika z braku dostrzegania jej starań w celu zapoznania się, ale ze względu na bycie znacznie bardziej pochłoniętym innymi tematami. Wówczas dobrze jest, gdy kobieta:
– dowie się więcej o wybranym mężczyźnie od jego znajomych,
– dowie się czegoś o jego życiu.
W ten sposób znacznie łatwiej nawiązać kontakt, czy umówić się na randkę. Jest to okazja, żeby sprawdzić, czy jest szansa na coś więcej. Stworzenie odpowiednich warunków do tego, żeby można było pobyć wspólnie to doskonały sposób na przekonanie się jakie są intencje czy uczucia mężczyzny.

Nie warto starać się nadmiernie

Nie należy starać się nadmiernie. Jeśli mężczyzna nie wykazuje zainteresowania. W takiej sytuacji trudno jest nawiązać relację. Po pierwszych próbach, jeśli mężczyzna nie wykazuje żadnej inicjatywy warto jest zrezygnować. Budowanie związku na siłę nie jest w stanie przynieść pozytywnych efektów w dłuższym okresie czasu. Warto brać pod uwagę, że mężczyźni lubią zainteresowanie tematami, które ich pasjonują. Jeśli kobieta potrafi wysłuchać mężczyznę jest to okazja do tego, by wzbudzić u mężczyzny zainteresowanie. W ten sposób można wskazać mężczyźnie, że jest się zainteresowaną relacją, co w przypadku mężczyzny, który również będzie zainteresowany relacją może prowadzić do podjęcia jakiejś inicjatywy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *