Wyjątkowa licytacja dla WOŚP w kieleckim teatrze „Kubuś”

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Teatr „Kubuś”, jak co roku, przyłącza się do Orkiestry Jurka Owsiaka.

14 stycznia tuż po spektaklu „Na Arce o ósmej”, który rozpocznie się o godz. 11-tej, w teatrze „Kubuś” odbędzie się licytacja roli dla dziewczynki lub chłopca. Będzie to rola w innym spektaklu „Przygody Koziołka Matołka”, którego główny bohater – Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód. To przedstawienie cieszy się ogromną popularnością, bawiąc wciąż nowe pokolenia widzów. Więcej o spektaklu na stronie: http://www.teatrkubus.pl/spektakle/przygody-koziolka-matolka

Zwycięzca licytacji jeszcze w styczniu wystąpi w spektaklu „Przygody Koziołka Matołka”, w towarzystwie aktorów, na profesjonalnej scenie. Do obejrzenia tego wyjątkowego przedstawienia teatr „Kubuś” zaprosi gratis całą klasę lub grupę przedszkolną, do której zwycięzca licytacji uczęszcza. Występ poprzedzą próby z aktorami i reżyserem. Nie przegapcie takiej okazji! Teatr zaprasza do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

źródło: UM Kielce