Wicelider pokonany. AZS Częstochowa znów wygrywa

AZS Częstochowa wraca na zwycięską ścieżkę. W sobotę w Hali przy Żużlowej biało – zieloni podejmowali wicelidera I-ligowej tabeli KS Lechię Tomaszów Mazowiecki. Od początku spotkanie było niezwykle wyrównane i bardzo zacięte. Pierwszego seta gospodarze wygrali do 22. Drugi set po walce punkt za punkt padł łupem gości, którzy zwyciężyli do 25. W dwóch kolejnych partiach lepsi okazali się już jednak akademicy, którzy wygrali odpowiednio do 21 i 20. W całym spotkaniu częstochowianie zwyciężyli 3:1.

– Cieszymy się ze zwycięstwa, ale nad paroma rzeczami na pewno musimy popracować – zaznaczał po meczu kapitan akademików Patryk Szczurek:

Kapitan Lechii Bartłomiej Neroj nie winił kolegów za porażkę:

Kolejny ligowy mecz AZS Częstochowa rozegra na wyjeździe. 2 grudnia biało – zieloni zmierzą się z Olimpią Sulęcin.