Poszukiwani listami gończymi w rękach kieleckiej policji

Kieleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, którzy nie zgłosili się do aresztu aby odbyć zasądzoną karę. Rankiem mundurowi z Daleszyc zatrzymali 27 -latka, z kolei popołudniu w ręce kryminalnych z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób kieleckiej komendy „wpadł” 48 -latek. Obaj zatrzymaniu już są w areszcie.

Stróże prawa z Komisariatu Policji w Daleszycach uzyskali informację, że 27 -latek poszukiwany listem gończym może ukrywać się na terenie jednej z podległych miejscowości. W środę wczesnym rankiem pojechali pod ustalony adres, aby sprawdzić swoje ustalenia. Nie mylili się. W domu zastali mężczyznę, który okazał się być poszukiwany listem gończym. 27 -latek został zatrzymany i najbliższy rok spędzi w celi.

Również w środę, późnym popołudniem na osiedle Czarnów ruszyli funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy. Ustalili oni bowiem, że 29 -latek, poszukiwany listem gończym w związku z wyrokiem za przywłaszczenie mienia, ukrywa się w jednym z mieszkań. Policjanci pod wskazanym adresem zastali zaskoczonego ich widokiem 29 -latka, który został zatrzymany i najbliższe 5 miesięcy spędzi w areszcie.

źródło: KWP Kielce