Korona Kielce przegrywa z Jagiellonią Białystok

Piłkarze Korony Kielce nie przełamali niemocy w meczach wyjazdowych. W sobotę wieczorem zanotowali kolejna porażkę na boisku rywala. Tym razem lepsza okazała się Jagiellonia Białystok. Wicelider Lotto Ekstraklasy nie pozostawił złudzeń kto jest obecnie lepsza drużyną pokonując kielczan 4:1.

– Musimy zawodnikami wstrząsnąć i  trochę dorosnąć – podkreślał na pomeczowej konferencji trener Korony Maciej Bartoszek:

Trener gospodarzy Michał Probierz chwalił swoich piłkarzy za charakter i walkę:

Przypomnijmy, że pierwsza bramkę w sobotnim meczu zdobył w 14 minucie Ilijan Micanski. Gospodarze wyrównali już w 24 minucie po strzale Przemysława Frankowskiego. 10 minut później bramkę samobójczą strzelił Milan Borjan. na 3:1 podwyższył Fiodor Cernych w 70 minucie. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 4:1 w doliczonym czasie gry.