AZS Częstochowa zmierzy się dziś z Olimpią Sulęcin

Siatkarze AZS-u Częstochowa na zakończenie rundy zasadniczej pierwszoligowych rozgrywek zmierzą się z Olimpią Sulęcin. Pojedynek miał się odbyć w niedzielę o 17:00 w hali przy ul. Żużlowej. W piątek do częstochowskiego klubu dotarła jednak informacja z PZPS o zmianie terminu spotkania na sobotę. Powodem są protesty kilku innych zespołów I ligi, które uznały, że rozegranie meczu AZS-Olimpia w niedzielę byłoby nie fair w stosunku do innych klubów walczących w ostatniej kolejce w sobotę. Zmianie ulega nie tylko dzień, godzina, ale i miejsce meczu. Akademicy pojedynek z Olimpią rozegrają w Hali Polonia dziś o godz. 20:30.

Jak informuje klub na swojej stronie internetowej, zakupione do tej pory bilety obowiązują na dzisiejszy mecz. Istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za zakupione bilety w przedsprzedaży. W tej sprawie należy kontaktować się z klubem mailowo na adres: office@azsczestochowa.pl

Biało – zieloni na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej prowadza w tabeli z dorobkiem 48 punktów. Dzisiejszy rywal akademików Olimpia Sulęcin zajmuje 11 pozycję z 9 punktami na koncie.