„Atak paniki” w Kinie Studyjnym Iluzja

Od najbliższego piątku w Kinie Studyjnym Iluzja będzie można oglądać film „Atak paniki” w reżyserii Pawła Maślona. Na ekranie zobaczymy m.in. Artura Żmijewskiego, Dorotę Segdę, Magdalenę Popławską czy Grzegorza Damięckiego.

„Atak paniki” to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmienia ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Autorem zdjęć do filmu „Atak paniki” jest częstochowianin Cezary Stolecki, którego kinomaniacy w naszym mieście mogą znać m.in. z filmów, które prezentował w ramach konkursów „Częstochowa w kadrze” w latach 2004-2006.